Kosmetyka Wieliczka

Kosmetyka to nie tylko teoria i praktyka w postaci wykonywanych zabiegów.

Jej misją jest także promocja zdrowia, promowanie poprawnych wzorców zachowań czy też wzrost świadomości tego co i w jaki sposób dzieje się w naszym ciele.

Kosmetyczka powinna być najlepszym nauczycielem. Powinna nie tylko wykonać zabiegi na pacjentce, ale także edukować jak samodzielnie dbać o skórę, rozpoznawać choroby itp. Promując zdrowie wyznacza ona ścieżkę, do długiego, zdrowego i komfortowego życia.

Kurs kosmetyki praktycznej pozwoli Ci poznać zasady, wg. których działa salon kosmetyczny, poznasz anatomię paznokci, skóry czy włosów. Przez dwa miesiące spędzisz ponad 140 godzin na wykonywaniu zabiegów kosmetycznych, a także sama poddasz się im, zyskując dwukrotnie - ucząć się oraz poprawiając swój wygląd. Do Twojej dyspozycji będą profesjonalne sale ćwiczeniowe i nielimitowany dostęp do wszystkich urządzeń i kosmetyków najwyższej jakości. Dołączysz do grona osób, które pod okiem prekursorki edukacji kosmetycznej rozpoczęły nowy rozdział w życiu, pomagając i upiększając innych. Gwarantowany najwyższy poziom kursu w bardzo miłej atmosferze.

Otwórz swój terminarz, przejdź do działu "Harmonogram" i dowiedź się kiedy możesz rozpocząć nowy etap swojego życia.

Kosmetologia

Kosmetologia

Promocja: Kurs kosmetyczny w Krakowie, w ASP!!!